شقه للبيع 80 م بشارع مدرسة القدس ميامي الجديدة تشطيب لوكس

EG - شارع خالد بن الوليد

شقه بالدور الرابع تشطيب سوبر لوكس ٢ حجرة و صاله قطعتين و حمام و مطبخ كامله كل العدادات المساحه ٨٠ متر تقريبا

500,000 جنيه

رضا

شقه للبيع

EG - شارع أبو قير - طريق الحرية

شقه على شارع ابوقير جناكليس شقه ٤ غرف نوم منهم واحده ماستر عماره حديثه مرخصه بالكامل تشطيب سوبر لوكس ريسبشن باركيه و غرف سويد لم تسكن لظروف السفر

25,000,000 جنيه

user

مزرعه مواشي للايجار جاهزه للتشغيل

EG - مناطق فرعية بحدائق أكتوبر

لهواه وعشاق تربيه المواشي مزرعه مساحتها 2200 متر للايجار المزرعه محاطه كلها بسور ارتفاعه 3 متر وبمدخل رئيسي واحد ومن داخل السور يوجد منزل تشطيب لوكس ومخزن للاعلاف وعنبر مواشي مغلق وباقي المساحه فاضيه كما يوجد ميزان بسكال للمواشي المزرعه بها عداد كهرباء وعداد مياه ورخصه تشغيل للاستفسار والمعاينة يرجي الاتصال علي او مراسلتنا على الواتس ل ارسال فيديو للمزرعه

70,000 جنيه

Mahmoud salem

شقة لقطة 100 م بميامي

EG - شارع خالد بن الوليد

شقه قريبه من دوران جيهان متفرع من خليل حماده بحري السكه تشطيب سوبر لوكس ريسبشن 3 قطع + 2 غرف نوم +1 حمام+ باب الشقة مصفح شباك المطبخ و الحمام ألوميتال الشقة بكاميرات مراقبة ترى الصالون و أمام باب الشقة متصلة بالهواتف بالوايفاي و كاميرات مراقبة للشارع و المبنى + بواب + اصانسير مشفر برج 17 دور جميع الشرف غير مجروحة عداد مياة + عداد كهربا + عداد غاز + سخان غاز + تكييف + شفاط مطبخ + تليفون ارضي

750,000 جنيه

مالك

شقة ١٩٠م متشطبة بجانب مستشفي الانتاج الحربي ريسبشن ليفينج ٣ غرف ٣ حمامات مطبخ

EG - شارع رياض باشا

شقة ١٩٠م متشطبة بجانب مستشفي الانتاج الحربي ريسبشن ليفينج ٣ غرف ٣ حمامات مطبخ كبير الشقة كلها بورسالين يوجد بها خلاطات ايديال ستاندر و الموتال بس اس كبير كهربة الشقة كلها سويدي محمل

1,500,000 جنيه

owner

شقه للبيع

EG - شارع الجيش

لشقة في حي ح بين سنتر المدينة والنادي ويمكن الوصول اليها بسهولة من البوابة الاولي والثانية الشقة بمساحة ١٤٥ متر مربع - بعرض العمارة بالدور الثاني تطل علي ٣ نواصي - بحري - شرقي - قبلي العمارة بها اسانسير وغاز طبيعي والشقة بها تلفون وكهرباء عداد جديد بالكارت باب مصفح ٨ سم اضائة مباشرة وغير مباشرة جميع الأدوات الصحية سخان كهرباء بومان تركي ١٠ ليتر بوتاجاز ٤ عيون بلت ان اسود جليم

1,800,000 جنيه

مؤمن مختار

محل للايجار

EG - شارع شعرواي

للإيجار ،علي بعد 7 متر من شارع شعراوي لوران ، يصلح لجميع الأغراض، مساحة 24 متر²، به عدادات مياه و نور ،

15,000 جنيه

المالك

شقه للبيع سوبر لوكس من المالك مباشره الساعه 70 متر 3 غرف وصاله

EG - ميدان الساعة

شقه للبيع سوبر لوكس من المالك مباشره الساعه شارع صلاح الدين من الشركه العربيه بجوار مسجد البرماوى مساحه 70 متر 3 غرف وصاله حمام ومطبخ الدور مطلوب 270 الف مع التفاوض البسيط التالت

270,000 جنيه

owner

شقة 100م ايجار سنوي بميامي على جمال عبد الناصر الرئيسي

EG - شارع جمال عبد الناصر

ميامي شارع جمال عبد الناصر الرئيسي شقة ايجار سنوي 100 متر 3 حجرات مقفولين وريسيبشن وحمام تشطيب سوبر لوكس - الدور الاول (اول بلكونه) عماره فيها امن و2 اسانسير تصلح عياده او شركه او مركز تعليمي او حضانة او مقر اداري. مطلوب 6500ج شهري

6,500 جنيه

علاء

شقه 235 متر منطقه ز العماره 8 شقق فقط تحميل قديم عداد كهرباء ديجيتال و ليس كارت

EG - شارع 8 مكرر منطقة ك+ل

شقه 235 متر منطقه ز العماره 8 شقق فقط تحميل قديم عداد كهرباء ديجيتال و ليس كارت . عداد غاز الدور الثاني متشطبه عدا النقاشه ريسيبشن خمس قطع الأرضيات كلها بورسلين اماراتي و اسباني تلاث غرف أحداهم ماستر ثلاث حمامات البيع شامل حصه في الجراج للسيارة

1,350,000 جنيه

owner

ستوديو للبيع بتسهيلات علي 10 سنين الموقع : أول صف علي طريق مصر الاسكندرية الصحر

EG - مناطق فرعية بمدينة الشيخ زايد

ستوديو للبيع بتسهيلات علي 10 سنين الموقع : أول صف علي طريق مصر الاسكندرية الصحراوي سور في سور مع سوديك وبجوار أعمار كمبوند بيل في مميزات المشروع : سهولة المداخل للكمبوند من علي طريق الصحراوي مباشرة او من وصلة دهشور أمام بيفرلي هيلز ماستر بلان مميزة وكل الوحدات ليها فيو مميز جدا علي الاجون والمسطحات الخضراء أنظمة سداد : بدون مقدم واطول فترة سداد سنوات

2,000,000 جنيه

owner

شقة ١٠٠ متر للبيع بعزبة النخل

EG - محمد نجيب

شقة ١٠٠ متر الدور الرابع ٣ غرف ( اتنين نوم و واحده مفتوحه علي الصاله ) كامله التشطيب سيراميك غاز طبيعي عداد كهرباء قديم اسانسير حصه في الارض ترخيص ٣ دقائق من مترو عزبة النخل

2,300 جنيه

Mkp

شقق 159 متر² للبيع فى شارع حمدي مصطفي

EG - شارع حمدي مصطفي

شقق للبيع فى شارع حمدي مصطفي بمساحة 159 متر²

2,000,000 جنيه

Ahmed Hatem

شقة فى مناطق فرعية بالقاهرة الكبرى 180 متر² سوبر لوكس للبيع

EG - مناطق فرعية بالقاهرة الكبرى

شقه 180 متر .. الدور التاني علوي .. 3 غرف مقفول .. ريسبشن 3 قطع + شرفه .. 2 حمام كبير .. مطبخ كبير .. تشطيب سوبر لوكس على التسكين .. واجهه على الشارع الرئيسي .. السعر قابل للتفاوض

1,000,000 جنيه

ام احمد

شقه طوب احمر للبيع بشارع فيصل المنشيه متفرع من المطبعه فيصل الشقه دور تالت بعد ا

EG - مناطق فرعية بفيصل

شقه طوب احمر للبيع بشارع فيصل المنشيه متفرع من المطبعه فيصل الشقه دور تالت بعد الارضي تاني عماره من الشارع شقه طوب احمر مش معمول فيها اي حاجه الرجاء التواصل للجادين فقط لعدم ضياع وقت بعض سبب البيع لدواعي السفر للخارج السعر نهايئ غير قابل للفصال

300,000 جنيه

owner

حي الكوثر شقة للبيع

EG - منتجعات الغردقة

شقه بحديقه خاصه عباره عن 2 غرفة نوم. حمام مطبخ رسبشن. الشقه علي البيسين مباشره والسعر قابل للتفاوض البسيط لسرعة البيع

شقه١٠٠ م سوبر لوكس

EG - مناطق فرعية بعين شمس

شقه١٠٠ م سوبر لوكس دقيقتين للمترو شارع الكنيسه الفرنساوى عماره مرخصه ماتور مياه خاص للشقه الدور السادس اسانسير غفير للعماره مدخل رخام غاز طبيعى عداد كهرباء ديجيتال صحه توقيع السعر ٥٥٠

550,000 جنيه

ميلاد عبده

محل للبيع

EG - نزلة البطران

محل مساحه ٢٠٠ متر متشطب سوبر لوكس حوائط رخام يصلح مخزن او مطعم او سوبر ماركت يوجد به عداد مياه وكهرباء وغاز طبيعى يطل على شارع ٢٤ متر سعر المتر ١٥٠٠٠ المحل ٣ ابواب فى امكانيه لفتحهم على بعض وفى امكانيه لببع ٩٠ متر من المحل

3,000,000 جنيه

حسام مختار

شقه ريسيل للبيع في منطقه المستثمرين بكمبوند بوكا بموقع مميز جدا مساحه 196 م

EG - كمبوند بالعاصمة الادارية الجديدة

شقه ريسيل للبيع في منطقه المستثمرين بكمبوند بوكا بموقع مميز جدا مساحه 196 م سعر المتر 12500 شامل الجراج والنادي

1,900,000 جنيه

owner

شقة بمساحة 120 متر للإيجار تصلح لمكتب أو عيادة بقلب سموحة

EG - ميدان فيكتور عمانوئيل

شقة بمساحة 120 متر للإيجار بموقع متميز في سموحة بميدان سموحة (فيكتور عمانويل) بالإسكندرية. دور تاني، تصلح لمكتب أو عيادة. مفروشة - تحتوي على 3 مكاتب، 4 كراسي منهم كرسي مدير، و5 كراسي استقبال.

10,000 جنيه

محمد