شقة أرضي بحديقة ومسبح خاص للبيع في كمباوند راقي يتميز بالخصوصية والطابع الساحلي

EG - مناطق فرعية ب 6 أكتوبر

شقة أرضي بحديقة ومسبح خاص للبيع في كمباوند راقي يتميز بالخصوصية والطابع الساحلي والفندقي ,, ومعظم سكان الكمباوند من العرب والخلايجه مساحه الشقة 240م + 100م جاردن * سعر الوحده قسط 3,528,280 20% مقدم والباقي على 7سنوات سعر الوحده كاش 2,380,000

2,380,000 جنيه

owner

شقه مفروشه للايجار عينات الشباب دور رابع الحي السادس

EG - شارع عباس العقاد

شقه مفروشه للايجار65 متر فرش جديد 2غرقه وحمام ومطبخ صاله

3,600 جنيه

user

ارض زراعية للبيع

EG - شارع المنصورية

قطعة أرض مساحتها ٤٥ فدان قبل مدينة الحمام ب ٥ كيلو علي الترعة مباشرة متبقي عليها قسط واحد

20,250,000 جنيه

رقية

مكتب للبيع فى The portal سوديك بيفرلي هيلز الشيخ زايد

EG - كمبوند بيفرلي هيلز - سوديك

وحدة ادارية للبيع فى portal سوديك بيفرلى هيلز الشيخ زايد مساحه341م2 فيو على طريق مصر اسكندرية الصحراوى مكان 3 سيارات نصف تشطيب

20,000,000 جنيه

abdelrhman

للبيع قطعة ارض ٢٥٠م ناصيه القادسيه

EG - مون سيتى

للبيع قطعة ارض ٢٥٠م ناصيه القادسيه امام المركز الطبى العالمى . الدخول بوابه ٣ القادسيه بجوار مدرسة الصمود والتحدى وخلف جمعية الطلائع المخابرات . يوجد بها مياه بلديه حلوه مواسير ٢ بوصه على رأس كل بلوك . . الارض تبعد ٨٠٠ متر فقط من اسفلت طريق القاهره الاسماعيليه سعر المتر ٥٠٠ ج فقط لاغير وهو اقل بكتير من سعر الشركات اللى بتبيع ب ٢٠٠٠ج للمتر .

250,000 جنيه

البائع

لشقه للبيع

EG - العجمي القبلية

شقه لقطه بالدور الأول علوي سوبر لوكس بها ٣ عدادات بجوار جميع الخدمات تصلح سكن أو مصيف

150,000 جنيه

user

شقه للبيع بالعجمي ببيانكي

EG - بيانكي

شقة للبيع ببيانكى أمام فيلا عادل امام فيو مفتوح جمعة شاطئ الفردوس شقة ١١٠م ثلاث غرف منهم غرفة مفتوح على الرسبشن وحمام ومطبخ ورسبشن بها عداد الدو الثامن اسانسير

485,000 جنيه

Abdullah massoud

شقه للايجار بالسياحيه الاولى بجوار مول العرب ونادي النادي

EG - شارع الفيومي

شقه للايجار بالسياحيه الاولى بجوار مول العرب ونادي النادي 250 متر تاني بلكونه بدون اسانسير تشطيب سوبر لوكس 4 غرف وريسبشن و 3حمام ومطبخ

8,500 جنيه

محمد مجدي

شقة 150 م مطلة ع فوزي معاذ مباشرة

EG - شارع محمد فوزي معاذ

شقة ١٥٠ متر ٢ اسانسير باكية جراج السعر شامل باكية الجراج السعر غير قابل للتفاوض

3,250,000 جنيه

خالد

شقه مفروشه تاني برج من النيل يوجد بها ٥ سراير غرفتين وصاله

EG - النادي

بدون وسيط شقه مفروشه تاني برج من النيل أمام النيل كانتري منطقه حدايق حلوان كورنيش ولم تري النيل قريبه من جامعه حلوان ومترو حدايق حلوان يوجد بها ٥ سراير غرفتين وصاله يوجد غاز. ٢ مكيف. عداد مياه خاص .. الدور السادس يوجد اسانسير السعر ٥٠٠٠ الكهرباء الغاز والمياه وشهريه حارس علي المستأجر. التأمين شهر ونص

5,000 جنيه

owner

فيلا للبيع مكونة من 5 طوابق

EG - الجيزة

مساحة الارض 500 متر مكونة من 5 طوابق كل طابق حوالى 300 متر الطابق يحتوى على ريسبشن + غرفة معيشة ( ليفينج ) + 2 غرف نوم + غرفة نوم رئيسية + حمام ريسبشن + حمام اخر + مطبخ . بها جراش خاص مساحة خضراء ( حديقة ) بها جميع المرافق - مياه حكومة - خط ارضى - كهرباء - تم عمل المصالحة * هذه القطعه داخل كمباوند خاص. الكمبوند 10 فيلل فقط مزود بالحراسة و الأنارة و الكاميرات

7,500,000 جنيه

هشام ابو النجا

منزل للبيع

EG - العجمي القبلية

بيت للبيع في خلف مسجد الطلخاوي امام مول عجمي ستار مساحه 90 متر البيت مخزن متشطب وفي عداد كهرباء وعداد مياه البيت ثلاث ادوار الدور الاول و التاني وتالت دوبلكس ليست عليها مديونيها من المالك

450,000 جنيه

maged

محل 30متر للايجار

EG - مناطق فرعية بمدينة نصر

محل 30متر للايجار بالسوق التجاري بمدينة القضاة. مدينة نصر ، كهرباء 3فاز ومياة

4,000 جنيه

محمد

شقق 145 متر² للبيع فى مدينة قباء

EG - مدينة قباء

شقة للبيع فى موقع متميزامام العمارات الفاروقية

750,000 جنيه

ابراهيم عطية

محل للبيع

EG - نزلة البطران

محل مساحه ٢٠٠ متر متشطب سوبر لوكس حوائط رخام يصلح مخزن او مطعم او سوبر ماركت يوجد به عداد مياه وكهرباء وغاز طبيعى يطل على شارع ٢٤ متر سعر المتر ١٥٠٠٠ المحل ٣ ابواب فى امكانيه لفتحهم على بعض وفى امكانيه لببع ٩٠ متر من المحل

3,000,000 جنيه

حسام مختار

شقه متشطبه سوبر لوكس

EG - شارع العشرين

شقه تشطيب لوكس رسبشن قطعتين يطل على شارع ٣٠ متر عموما ٢ حمام ارضيات رسبشن بورسلين يوجد مصعد وغاز وأمن

600,000 جنيه

مجدى

شقة 120م 3 غرف و2 بلكونة و متشطبة سوبر لوكس وارضية سيراميك وچيبساً بورد تطل على

EG - مناطق فرعية بالهرم

شقة 120م 3 غرف و2 بلكونة و متشطبة سوبر لوكس وارضية سيراميك وچيبساً بورد تطل على شارع العريش اول نمرة بعد العمومى بين فيصل والهرم ولا توجد بها مخالفات وبها حصة بالارض بها عدادات الغاز والكهرباء والمياه المطلوب 750000 ج

750,000 جنيه

owner

شقه تمليك في المطريه

EG - مناطق فرعية بعين شمس

شقه تمليك في 3 غرف فيهم غرفه مفتوحة علي الصاله وصالة وحمام ومطبخ تشطيب ( سوبر لوكس ) سراميك بورسلين شبابيك الوميتال المطبخ سيراميك ورخام الشقه يدخلها الشمس والهواء من جميع الجهات وغير مجروحه نهائياً عداد وماتور مياه الشقة 70 متر الدور الـ 11 وليس الأخير ويوجد اسانسير مطلوب 350 نهائي الف

350,000 جنيه

كارمن عمر

شقه لقطه للبيع لهواه المساحات الكبيره بمساحه٣٦٦ متر

EG - مناطق فرعية بالهضبة الوسطى

شقه لقطه لهواه المساحات الكبيره بمساحه٣٦٦ متر الهضبه الوسطي ٣ غرف ٣ ريسيبشن٢ حمام بلكونه كبير ومطبخ داخلها كهرباء وغاز ومياه جاهزه للسكن

1,350,000 جنيه

Yasmin shahat

شقة للبيع تطل على السنترال بارك (موقع متميز جداً) مدينتى B12

EG - المنطقه الثانيه عشر عمارات

شقة للبيع فى مدينتى B12 فيو متميز على السنترال بارك جاهزة للإستلام تشطيب الشركة من المالك مباشرة للتواصل . -الشقة قسط على 10 سنين حجز من سنة 2019. - تم دفع 1,300,000 جنية على 3 سنوات المتبقى 7 سنوات.

2,400,000 جنيه

mohamed hesham