شقه للبيع 80 م بشارع مدرسة القدس ميامي الجديدة تشطيب لوكس

EG - شارع خالد بن الوليد

شقه بالدور الرابع تشطيب سوبر لوكس ٢ حجرة و صاله قطعتين و حمام و مطبخ كامله كل العدادات المساحه ٨٠ متر تقريبا

500,000 جنيه

رضا

شقه للبيع

EG - أبو يوسف

قريبه جدا من البحر شقة بمنتجع بسنت السياحي ابو يوسف بجوار الروضه الخضراء بالدور الثاني بعد الارضي غير مخالف الدور مرخص يوجد حمام سباحه للملاك و اسانسير تطل علي فلل غير مجروحه من المالك مباشره 74 متر ب 175 الف

175,000 جنيه

owner

شقة للايجار بمدينة المستقبل لضباط القوات المسلحة

EG - إسكان المستقبل

شقة للايجار بمدينة المستقبل لضباط القوات المسلحة عمارات ال ١٠٠ الدور الخامس ٣ غرف و١ حمام ومطبخ

3,200 جنيه

mmkhazendar

شقة للايجار في زهراء المعادي

EG - شارع زهراء المعادي

شقتين مفتوحين على ب بزهراء المعادى ٣٨٠ متر ٥ غرف ٦ حمامات ٢ مطبخ ١ ريسيبشن ١ ريسيبشن ٦ قطع

17,000 جنيه

Alia

شقه للبيع

EG - شارع مصطفي كامل

برج محترم شقه مشمسه هاويه ٣ غرف ورسيبشن قطعتين ومطبخ وحمام وبلكونه كبيره والغاز جاهز عالتركيب ويوجد عداد الكهربا. الدور الاول علوى وعرض الشارع ٦ متر ومعمولها صحه توقيع

250,000 جنيه

المالك

شقه بمنطقه القرنفل بدر

EG - شارع عبيدة بن الحارث بن المطلب

شقه دور ٥ اخير بمنطلقه القرنفل بجوار المول الزجاجي اماميه

250,000 جنيه

Eslam Mohsen

شقه للايجار اليومي للعائلات في العجمي بقرية الزهراء 350 ج يومي

EG - شارع مدينة الزهراء

شقه مفروشة فرش نظيف جدا قريب من البحر وتطل على حدائق من جهه والاخرى تطل علي الشارع وعلي حدائق وكافيهات

0 جنيه

emad

محل للبيع في البيطاش

EG - شارع مسجد الصالحين

محل للبيع في البيطاش الشارع آل أوله جيلاتى مكرم السعر 200000جنيه

250,000 جنيه

محمد عطية

شقه للبيع مطلوب ب280الف

EG - شارع مصطفى النحاس

شقه للبيع مطلوب ب280الف يوجد عداد غاز عداد كهرباء عداد ميه تم التصالح مع الحي 120متر عبارة عن غرفتين نوم كبار مطبخ وحمام ريسبشن بلكونه استلام فوري تلات تربع تشطيب ناقصه ع السراميك وع النقاشه فقط الدور الاول اول بلكونه العمارة متشطبة المدخل والسلم والوجهاء الشقه واخدها ناصيه تطل ع شارع 12متر وتطل ع شارع 6متر مدينه نصر الحي الثامن اخر مترو مصطفى النحاس خلف مسجد المعصراوي شارع اوحد عمارات الكوثر

280,000 جنيه

Talaat Abo Treka

شقه مفروشه تاني برج من النيل يوجد بها ٥ سراير غرفتين وصاله

EG - النادي

بدون وسيط شقه مفروشه تاني برج من النيل أمام النيل كانتري منطقه حدايق حلوان كورنيش ولم تري النيل قريبه من جامعه حلوان ومترو حدايق حلوان يوجد بها ٥ سراير غرفتين وصاله يوجد غاز. ٢ مكيف. عداد مياه خاص .. الدور السادس يوجد اسانسير السعر ٥٠٠٠ الكهرباء الغاز والمياه وشهريه حارس علي المستأجر. التأمين شهر ونص

5,000 جنيه

owner

فيلا للبيع

EG - شارع المنصورية

ودور اول وغرفة غسيل ودور ارضى فى الروؤف : بدروم سكنى مساحة الأرض 375 مبانى 160 متر حمام سباحه 4 فى 8 البدروم عدد 2 غرفه كبيره مع حمام وصاله كبيره تقدر تستخدمها العاب او موسيقى : الدور الرؤؤف غرفه كبيره مع حمام كبير وغرفه غسيل ملابس : وغرفه بحمام فى الرؤوف: الدور الاول عدد 4 غرف مع حمامات . . . وكل غرفه لها غرفه تغير ملابس : يمكن اضافه غرفه كمان فى الدور الارضى وصاله : واقف على الدهانات والسيراميك : الدور الارضى مطبخ كبير. . حمام ضيوف. . . غرفه طعام. . . غرفه جلوس ضيوف. . . صاله كبيره خالص الكهرباء والمياه. . . والمكيفات : يعنى ممكن تكون 9 غرف فى الفيلا مياه وكهرباء : كامل العدادات

28,000,000 جنيه

owner

محل للايجار في امبابه

EG - مناطق فرعية بإمبابة

محل للايجار بإمبابة مساحة 45 م موقع متميز قريب من مطعم كنتاكي و كوك دور و هارت اتاك يصلح لجميع الاغراض (صيدلية,محل ملابس,إلخ) عقد 5 سنوات بزيادة 10% سنويا الايجار 8000 شهريا 3 شهور تأمين مياه - عداد كهرباء قديم العنوان بالتفصيل/ الجيزة , إمبابة , شارع ممدوح سالم (شارع الوحدة سابقا), نزلة كوبري الساحل التواصل مع المالك مباشرا

8,000 جنيه

Ahmed

شقه للبيع

EG - العجمي البحري

شقه للبيع ب عجمي ف بوابه ٨ خلف البوسطة بدور الخامس وليس الاخير ٢اوضه حمام مطبخ وصاله بيها عداد كهرباء ومياه وغاز

120,000 جنيه

om kareem

شقة بجوار كوبرى العوايد مباشرة

EG - العوايد

شقة بجوار كوبرى العوايد مباشرة ترى محور المحمودية موقع متميز 3غرف وصالة وريسبشن قطعتين

450,000 جنيه

user

طرق الدفع و التقسيط بدون مقدم و قسط يصل ل 10 سنين (استلام فوري ) و قسط يصل ل 8

EG - مناطق فرعية بمدينة الشيخ زايد

طرق الدفع و التقسيط بدون مقدم و قسط يصل ل 10 سنين (استلام فوري ) و قسط يصل ل 8 سنين العقار مكون : الدور الأول ( ريسبشن 3 قطع + مطبخ كبير + حمام + بدروم+ جاردن ) الدور الثاني ( ماستر بدروم + بدروم _ ليفنج رووم +حمام )

7,000,000 جنيه

owner

مزرعه مواشي للايجار جاهزه للتشغيل

EG - مناطق فرعية بحدائق أكتوبر

لهواه وعشاق تربيه المواشي مزرعه مساحتها 2200 متر للايجار المزرعه محاطه كلها بسور ارتفاعه 3 متر وبمدخل رئيسي واحد ومن داخل السور يوجد منزل تشطيب لوكس ومخزن للاعلاف وعنبر مواشي مغلق وباقي المساحه فاضيه كما يوجد ميزان بسكال للمواشي المزرعه بها عداد كهرباء وعداد مياه ورخصه تشغيل للاستفسار والمعاينة يرجي الاتصال علي او مراسلتنا على الواتس ل ارسال فيديو للمزرعه

70,000 جنيه

Mahmoud salem

شقه ريسيل للبيع في منطقه المستثمرين بكمبوند بوكا بموقع مميز جدا مساحه 196 م

EG - كمبوند بالعاصمة الادارية الجديدة

شقه ريسيل للبيع في منطقه المستثمرين بكمبوند بوكا بموقع مميز جدا مساحه 196 م سعر المتر 12500 شامل الجراج والنادي

1,900,000 جنيه

owner

شقة للبيع ببرج الضبع 15 شارع السودان 156 متر مفروشة بالتكيفات و المطبخ

EG - شارع أحمد عفيفي

1,950,000 جنيه

owner

شقة للبيع 110م

EG - شارع صعب صالح

بيع بسعر معقول شارع صعب صالح الرئيسي عين شمس ...اول دور بعد الارضي 110,م تصلح اداري اوسكني 3غرف مقفولين وريسبشن تصلح عياده او مكتب ...بها عداد كهرباء قديم وعداد غاز تشطيب قديم ...محتاجه توضيب وده معمول حسابه في السعر

550,000 جنيه

المالك

شقه للبيع 105 متر

EG - ابراج شيراتون

شقه لهواة التميز بابراج شيراتون الاسكندرية تطل علي البحر وعدد 2 حمام واسانسير وامن وتشطيب سوبر لوكس

1,700,000 جنيه

محمد